close
تبلیغات در اینترنت
اف ال استودیو - آموزش حرفه ای - سورس و پروژه - دانلود بیت | اف ال پرو

آموزش اف ال استودیو , سورس اف ال استودیو , دانلود بیت رایگان

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

دانلود پروژه اف ال استودیو

سورس آهنگ آخرین نفس از سامان جلیلی

   که به صورت حرفه ای با نرم افزار اف ال استودیو بازسازی و تنظیم شده , به طور رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد .

   در ساخت این پروژه از تمامی وی اس تی ها و پلاگین های اف ال استودیو به علاوه وی اس تی Ultimate Santor  استفاده شده , از ویژگی های این سورس می توان به نظم و دسته بندی لاین ها در پلی لیست و میکسر نرم افزار اشاره کرد . که در لینک زیر میتوانید فایل ذکر شده را دریافت کنید .

لینک دانلود

دانلود پروژه اف ال استودیو  Broken Heart

   جهت تمرین و یادگیری شما کاربران و علاقه مندان به آهنگسازی الکترونیک با داو های موسیقی, که از خصوصیات این سورس می توان به تمپو باالا (130 ضرب در دقیقه) , تنظیم در سبک ترنس , فضاسازی زیبا , استفاده از لید های ملودیک , پلاک ها و پدهای این سبک و غیره اشاره نمود . که میتوانید از آن برای تمرین و اجرا و حتی پیاده سازی ایده های خود در این سبک الگوبرداری کنید . لازم به ذکر است در ساخت این پروژه از تمامی پلاگین ها و وی اس تی های پیش فرض اف ال استودیو استفاده شده , که در لینک زیر میتواند پروژه را دریافت کنید .

لینک دانلود

پروژه اف ال استودیو بازسازی آهنگ شاید اگر دائم بودی کنارم از مهستی

   که به صورت کامل ریمیک شده , در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. که می تواند منبع مناسبی برای تمرین و آموزش شما کاربران گرامی سایت باشد.

   لازم به ذکر است در ساخت این سورس از تمامی پلاگین ها و وی اس تی های پیش فرض اف ال استودیو استفاده شده که به راحتی و بدون مشکل روی هر سیستمی اجرا شود. که در لینک زیر می توانید فایل مذکور را دریافت نمایید.

لینک دانلود

سورس اف ال استودیو بازسازی آهنگ تابستان از دیانا از هادی کاشکی

   در ساخت این سورس از تمامی وی اس تی ها و پلاگین های پیش فرض استفاده شده که می تواند الگو مناسبی در زمینه تمرین و یادگیری آهنگسازی , تنظیم , میکس و مسترینگ باشد. از ویژگی های این سورس می توان به الکترونیک بودن آن اشاره کرد, که در لینک زیر می توانید به صورت رایگان آن را دریافت کنید.

لینک دانلود