close
تبلیغات در اینترنت
اف ال استودیو - آموزش حرفه ای - سورس و پروژه - دانلود بیت | اف ال پرو

آموزش اف ال استودیو , سورس اف ال استودیو , دانلود بیت رایگان

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

دانلود رایگان بیت پاپ آذری

به همراه متن آهنگ یالان دنیا برای اجرا

با آهنگسازی و تنظیم علی دلفانی

   که برای شما هم وطنان آذری زبان آهنگسازی و تنظیم شده که هم اکنون به طور رایگان در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد , هم چنین می توانید بر روی این آهنگ تکست جدید به هر زبانی نوشته و استفاده کنید.

   از ویژگی های این موزیک می توان به سرعت ضرب نسبتا بالا , فضاسازی شاد و پر انرژی , همراه با ملودی گیتار و در آخر ویولن اشاره کرد.

ادامه مطلب

دانلود رایگان بیت پاپ ترنس

با آهنگسازی و تنظیم علی دلفانی

   برای شما دوست داران و علاقه مندان به خوانندگی و موسیقی که می تواند زمینه مناسبی برای تمرین و اجرا باشد , از ویژگی های این موزیک می توان به تمپو بالا (120 ضرب در دقیقه) و تنظیم به صورت تلفیقی سبک پاپ و ترنس پرداخت که هم اکنون جهت دانلود و استفاده در اختیار شما کاربران قرار می گیرد .

لینک دانلود

دانلود رایگان بیت پاپ الکترونیک

با آهنگسازی و تنظیم علی دلفانی

   از خصوصیات این بیت می توان به تمپو بالا (128 ضرب در دقیقه) , تنظیم و فضاسازی شاد و ملودی پر انرژی اشاره کرد. که میتواند زمینه مناسبی برای تمرین و اجرا برای شاعرها و خواننده ها باشد. که هم اکنون در لینک زیر می تواند این موزیک را دریافت کنید.

لینک دانلود

دانلود رایگان بیت پاپ احساسی

با آهنگسازی و تنظیم علی دلفانی از طرف سایت اف ال پرو تقدیم به شما عزیزان و همرامان همیشگی ما .

   از ویژگی های این بیت می توان به : فضاسازی آکوستیک , ملودی گیتار و همراهی پیانو با آن , ریتم اسلو و تمپو پایین اشاره کرد که میتواند زمینه مناسبی برای تکست های غمگین برای تمرین و اجرا باشد . که هم اکنون به صورت رایگان در لینک زیر برای دانلود, در اختیار شما قرار می گیرد .

لینک دانلود